-->

به حیوانات کمک و محبت کنید، کوپن تخفیف 10درصدی هدیه بگیرید


با انتشار ویدئو و تصاویر  خود در حال کمک و محبت به حیوانات کوپن تخفیف 10 درصدی هدیه بگیرید


پت لند در نظر دارد به منظور ترویج فرهنگ حیوان دوستی به عزیزانی که در این زمینه فعالیتی انجام  می دهند تخفیف های ویژه هدیه دهد.


چطور کوپن تخفیف 10 درصدی را دریافت کنید:


تصویر و یا ویدوئویی کوتاه از کمک و محبت خودتان به حیوانات را در صفحه اینستاگرامتان به اشتراک گذاشته و اینستاگرام پت لند را در آن تگ و یا منشن کنید. پس از مشاهده و بررسی ویدئوی شما، از طرف پت لند پیامی حاوی کد کوپن تخفیف 10 درصدی برایتان دایرکت می شود
توجه:*

- تنها ویدئو و تصاویر کمک به حیوانات طبیعت و سگ ها و گربه های بی سرپرست و بومی  مورد قبول خواهد بود؛ تصاویر و ویدئوهای مربوط به سگ ها و گربه های نژاد دار و خانگی پذیرفته نخواهد شد.
- تصاویر و یا ویدئوها میتوانند حاوی هر نوع محبت به حیوانات باشد، مانند غذا دادن، نوازش کردن، در آغوش گرفتن، نجات یک حیوان آسیب دیده و...
- صفحه اینستاگرام شما می باید حداقل بطور موقت Public (عمومی) باشد. در صورتی که پیج شما private (خصوصی) باشد امکان مشاهده ویدئوی شما را نخواهیم داشت.
- از ارسال ویدئوهای تکراری و یا ویدئوهای مربوط به اشخاص دیگر اکیداً خود داری کنید.
- این طرح محدودیت زمانی نداشته و در هر زمان می توانید این کوپن تخفیف را دریافت کنید
- برای استفاده از کوپن های تخفیف حتماً می بایست در سایت پت لند حساب کاربری داشته باشید. سفارشاتی که به عنوان میهمان ثبت میشوند امکان استفاده از کوپن تخفیف را نخواهند داشت.


توجه داشته باشید هر فیلم و تصویری که در فضای مجازی منتشر میکنید در حقیقت تبلیغی است برای آن، پس بیاییم با انتشار تصاویر و ویدئوهای مثبت و سازنده در حد توان خود، منشاء اثری باشیم در مسیر فرهنگ سازی و توسعه ارزش های انسانی.
ارسال نظر

کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.