عشق، انسان و حیوانات


باید به این موضوع اعتراف کنیم که جامعه ما از نظر سلامت روانی، جامعه بیماری است؛ و حیوانات معصوم و بی دفاع گرانترین بها را برای این ناهنجاری های اخلاقی و روانی میپردازند. آزار و شکنجه حیوانات در ایران در حالی بی اهمیت انگاشته میشود که هر صدمه ای بر حیوانات بی شک مقدمه ای است برای آسیب های بعدی به کودکان و انسانها. با بررسی پیشینه افراد جانی و تجاوزکار جوامع در سراسر دنیا این امر به اثبات رسیده که بیش از 90 درصد این افراد جانی و متجاوز قبلا یا حیوان بی زبانی را شکنجه داده و یا کشته اند. به همین دلیل است که در تمامی جوامع متمدن دنیا قوانین بازدارنده بسیار سفت و سختی برای حمایت از حیوانات و مجازات حیوان آزارها تصویب و اجرایی شده است. 

اگرچه در سطح مدیریت کلان سرزمین ما نسبت به این موضوع مهم و حیاتی سهل انگاری میشود اما ما افراد جامعه میتوانیم با انتشار صحنه های زیبا از عشق و محبت به حیوانات، اینگونه رفتارها را در جامعه گسترش دهیم و عشق و محبت به مخلوقات خداوند را تبلیغ کنیم.


​​​​​​​با ذکر کلام الله شما رو به دیدن این ویدئوی بینهایت زیبا دعوت می کنیم.


وَمَا مِن دَابَّةٍ فِي الْأَرْضِ وَلَا طَائِرٍ يَطِيرُ بِجَنَاحَيْهِ إِلَّا أُمَمٌ أَمْثَالُكُم مَّا فَرَّطْنَا فِي الْكِتَابِ مِن شَيْءٍ ثُمَّ إِلَىٰ رَبِّهِمْ يُحْشَرُونَ 
ﻭ ﻫﻴﭻ ﺟﻨﺒﻨﺪﻩ ﺍﻯ ﺩﺭ ﺯﻣﻴﻦ ﻭ ﻫﻴﭻ ﭘﺮﻧﺪﻩ ﺍﻯ ﻧﻴﺴﺖ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺩﻭ ﺑﺎﻝ ﺧﻮﻳﺶ ﻣﻰ ﭘﺮﺩ، ﻣﮕﺮ ﺁﻧﻜﻪ ﺍﻣﺘﻬﺎﻳﻰ ﻫﻤﺎﻧﻨﺪ ﺷﻤﺎ ﻫﺴﺘﻨﺪ، ﻣﺎ ﻫﻴﭻ ﭼﻴﺰ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻛﺘﺎﺏ ﻓﺮﻭﮔﺬﺍﺭ ﻧﻜﺮﺩﻩ ﺍﻳﻢ، ﺁﻧﮕﺎﻩ ﻫﻤﻪ ﺑﻪ ﻧﺰﺩ ﭘﺮﻭﺭﺩﮔﺎﺭﺷﺎﻥ ﻣﺤﺸﻮﺭ ﻣﻰ ﮔﺮﺩﻧﺪ (الأنعام  آیه 38)
ارسال نظر

کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.